Beylikdüzü site özel güvenlik hizmetleri için ÖGG iş ilanı

İlanın ilk veriliş tarihi: 05 Mayıs 2014    AÇIK İŞ POZİSYONU ve İŞ DURUMU: GÜNCEL - İŞ VAR    İş: Güvenlik Görevlisi    Bölge-Özellikler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

İstanbul – Avrupa Yakası – Beylikdüzü site özel güvenlik hizmetleri için bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

İşbu ÖGG iş ilanına ilişkin;

Konum ve İş bilgisi : Marmara caddesi ve Fenerkent yolu cad. üzerindeki kaliteli ve seçkin özel sitelere sağlanacak güvenlik hizmeti olup, işe kabul edilen ÖGG.leri, Site özel güvenlik hizmetleri alanında çalışırken meslek içi eğitime tabi tutularak bu alanda kariyer ve tecrübe kazanması da sağlanacaktır.

Yakın çevre bilgisi: Adnan Kahveci, Avcılar, Bahçeşehir, Bakırköy, Barış,  Beylikdüzü, Büyükçekmece, Büyükşehir, Cumhuriyet, Dereağzı, Esenyurt, Fenerkent yolu, Gürpınar, Halkalı, Kavaklı, Küçükçekmece, Marmara, Sahil, Servisli, Silahsız, Yakuplu, Yemekli, Yenibosna.

Elit toplu konut sitelerinde özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyen adaylarda aranan özellikler;

  • ÖGG kimlik kartı sahibi olmak,
  • Düzgün fiziki görünüm ve ileri düzeyde iletişim kabiliyeti,
  • Boy ve kilo orantılı olmak şartı ile en az 1.70 cm boy.
  • Güvenlik personelinin; Cankurtaran hizmeti verilmeyecek olmakla birlikte her türlü tehlikeye karşılık yüzme bilmesi.
  • Askerlik hizmetinin yapılmış veya tecil edilmiş olması.
  • ISP Özel Güvenlik AŞ. SERVİS güzergahına uygun yerde ikamet etmek (Lütfen müracaat sırasında servis durumunu sorunuz).

ISP AŞ. merkez firma ofisinde yapılacak yüzyüze görüşme akabinde işe uygun olunduğu şirket insan kaynakları yetkilileri tarafından işe kabul edilmek koşulu ile görevliye sağlanacak olanaklar:

Maaş+SSK+Yemek+Özel Servisli (tüm siteler için geçerli değildir, sorunuz).Bu ilana başvuru için Tel: 0212-5435188 VEYA aşağıdaki formu doldurun biz sizi arayalım:

Not: Sadece bir kere form doldurmak sizi aramamız için yeterlidir.

Name: Number: Suitable Time:

VEYAHUT...

Beylikdüzü site özel güvenlik hizmetleri için ÖGG iş ilanı konulu güvenlik iş ilanı başvurusu için CV. Gönderme ve Müracaat Formu
ISP güvenlik iş başvuru formu cv gönderme
İş ara
Kariyer
Almanya işleri
Güvenlik görevlisi