Esenyurt firma güvenliği özel güvenlik personelleri

İlanın ilk veriliş tarihi: 22 Nisan 2014    AÇIK İŞ POZİSYONU ve İŞ DURUMU: GÜNCEL - İŞ VAR    İş: Güvenlik Görevlisi    Bölge-Özellikler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

İstanbul Avrupa Yakası – Esenyurt bölgesindeki firma özel güvenlik projesi için silahsız BAY güvenlik personelleri aranmaktadır.

Esenyurttaki kurumsal bir firmaya ait projede çalışmak isteyen özel güvenlik personeli adayları için çevre bölge bilgisi; Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü (Adnan Kahveci, Barış, Büyükşehir, Cumhuriyet, Dereağzı, Gürpınar, Kavaklı, Marmara, Sahil, Yakuplu), Küçükçekmece,  Büyükçekmece,  Halkalı, Bahçeşehir, Yenibosna ve Bakırköy.

Esenyurt adresinde mukim firmada özel güvenlik görevlisi olarak çalışacak personelde aranacak özellikler:

  • Silahsız ÖGG kimlik kartı bulunmalı,
  • Görevde tecrübeli olmak,
  • İşe uygun görüntü ve etkin konuşma yeteneği,
  • Boy ve kilo orantılı olmak koşulu ile en az 1.70 cm. boy,
  • Askerlik görevini yapmış olmak.

ISP Özel Güvenlik AŞ. İK. bölümü tarafından yapılacak özel güvenlik elemanı adayları ile sözlü görüşmenin ardından işe kabul halinde şirketimiz tarafından sağlanacak olanaklar:

Maaş+SSK+Yemek (Proje tarafından verilecektir)+Yol (Firmaya ait servis güzergahı= Esenyurt-Avcılar-Beylikdüzü bölgeleri).Bu ilana başvuru için Tel: 0212-5435188 VEYA aşağıdaki formu doldurun biz sizi arayalım:

Not: Sadece bir kere form doldurmak sizi aramamız için yeterlidir.

Name: Number: Suitable Time:

VEYAHUT...

Esenyurt firma güvenliği özel güvenlik personelleri konulu güvenlik iş ilanı başvurusu için CV. Gönderme ve Müracaat Formu
ISP güvenlik iş başvuru formu cv gönderme
İş ara
Kariyer
Almanya işleri
Güvenlik görevlisi