İkitelli Tekstil Fabrikası için özel güvenlik görevlisi

İlanın ilk veriliş tarihi: 04 Nisan 2014    AÇIK İŞ POZİSYONU ve İŞ DURUMU: GÜNCEL - İŞ VAR    İş: Güvenlik Görevlisi    Bölge-Özellikler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

İstanbul Avrupa Yakası – İkitelli Başakşehir adresinde bulunan tekstil fabrikası güvenlik projesi için BAY özel güvenlik görevlisi aranmaktadır.

Başakşehir İkitelli’de bulunan Tekstil ve Mensucat firması özel güvenlik hizmetleri projesinde çalışmak isteyen güvenlik personeli adaylarının; Büyükçekmece, Namık Kemal, Atatürk, İstiklal, Çakmaklı, İncirtepe, Saadetdere, İnönü, Fatih, Örnek Mahallesi, Talatpaşa, Mehterçeşme, Pınar, Sanayii, Esenkent, Güzelyurt, Cumhuriyet, Ardıçlıevler, Yenikent, Yeşilkent, Merkez Mahallesi ve yakın bölgelerde ikanet etmesi öncelikli tercih sebebidir.

Mensucat ve tekstil işleri ile iştigal eden fabrika güvenliği hizmetlerinde çalışacak özel güvenlik görevlileri için aranan koşullar ve vasıflar :

  • Silahsız Özel güvenlik kimlik kartı sahibi olmak,
  • Fabrika özel güvenlik hizmetleri konusunda profesyonel,
  • Göreve uygun dış görünüm ve insanlarla iyi iletişim yeteneği,
  • Boy-kilo orantılı olmak koşulu ile boy en az 1.75 cm.
  • Askerlik görevini tamamlamış olmak.

ISP İnsan kaynakları bölümünce yapılacak mülakatın ardından fabrika özel güvenlik elemanı işine kabul edilme halinde şirketimiz tarafından sağlanacak imkanlar:

Maaş+SSK+Yemek+Yol ücreti.Bu ilana başvuru için Tel: 0212-5435188 VEYA aşağıdaki formu doldurun biz sizi arayalım:

Not: Sadece bir kere form doldurmak sizi aramamız için yeterlidir.

Name: Number: Suitable Time:

VEYAHUT...

İkitelli Tekstil Fabrikası için özel güvenlik görevlisi konulu güvenlik iş ilanı başvurusu için CV. Gönderme ve Müracaat Formu
ISP güvenlik iş başvuru formu cv gönderme
İş ara
Kariyer
Almanya işleri
Güvenlik görevlisi