Yenibosna İş Merkezi Güvenliği için güvenlik görevlisi

İlanın ilk veriliş tarihi: 15 Mayıs 2014    AÇIK İŞ POZİSYONU ve İŞ DURUMU: GÜNCEL - İŞ VAR    İş: Güvenlik Görevlisi    Bölge-Özellikler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

İstanbul – Avrupa Yakası, Yenibosna İş Merkezi özel güvenlik hizmetleri projesi için özel güvenlik görevlisi alımı hakkında iş ilanı :

ÖGG adayları için çevre bilgisi: Yenibosna, Bakırköy, Bahçelievler, Küçükçekmece, Avcılar, Sefaköy, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler,  Zafer, Camlıkahve, Çalışlar, Haznedar, Kuleli, Merter, Ömür, Talatpaşa, Üçevler, Ünverdi, Yayla ve metrobüs hattına yakın bölgeler.

Silahsız olarak hizmet verilecek olan ve teknoloji ağırlıklı bir işyeri olan Yenibosna iş merkezi güvenliği projesine aday olmak isteyen özel güvenlik görevlisinde bulunması gereken özellikler:

  • Güvenlik kimlik kartı sahibi olması,
  • İş merkezi güvenlik hizmeti konusunda tecrübeli olması,
  • Uygun fiziki görünüm, düzgün iletişim ve konuşma,
  • Boy ve kilo orantılı olmak üzere en az 1.75 boy,
  • Askerlik hizmetinin bitirilmiş olması,

ISP AŞ. IK. departmanı tarafından yapılacak çoklu mülakatın ardından işe uygun olunduğunun şirketimizce kabul edilmesi halinde sağlanacak hak ve olanaklar:

Maaş+SSK+Yemek+Yol ücreti.

 

 Bu ilana başvuru için Tel: 0212-5435188 VEYA aşağıdaki formu doldurun biz sizi arayalım:

Not: Sadece bir kere form doldurmak sizi aramamız için yeterlidir.

Name: Number: Suitable Time:

VEYAHUT...

Yenibosna İş Merkezi Güvenliği için güvenlik görevlisi konulu güvenlik iş ilanı başvurusu için CV. Gönderme ve Müracaat Formu
ISP güvenlik iş başvuru formu cv gönderme
İş ara
Kariyer
Almanya işleri
Güvenlik görevlisi