Hakkında

Bu sayfalar ISP Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri AŞ. ‘nin İNSAN KAYNAKLARI departmanı tarafından yayınlanan güncel ÖZEL GÜVENLİK İŞ İLANLARI sayfası olup, şirket hakkındaki bilgilere KURUMSAL SİTE linkinden ulaşabilirsiniz. İŞ İLANLARI SAYFAMIZDA özel güvenlik işi arayan güvenlik görevlileri için şu imkanlar sağlanmaktadır:

Firmamızın il, bölge ve semtlere göre ve ayrıca güvenlik görevlisinde aranılan niteliklere göre anlık, güncel ve yeni güvenlik görevlisi ilanlarını içeren bildirimler,

ile

Şirketimizin şehir, ilçe ve bölgelere, aranılan özelliklere göre özel koruma veya yakın koruma iş taleplerine ilişkin eleman ilanları.

Bu özel bölüm; Personel arama ilanlarının firmamız hakkındaki kurumsal bilgiler ile karışmasını önlemek amacıyla, tamamen farklı bir bölüm olan ISP IK (insan kaynakları) departmanımıza tahsis edilmiştir.

Özel Güvenlik Şirketimiz hakkındaki diğer bilgilere aşağıdaki bağlantılardan ulaşım sağlayabilirsiniz;

ISP Güvenllik Kurumsal sayfaları ,

Şirketimiz bünyesinde özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorsanız İŞ BAŞVURULARI bölümündeki iş başvurusu  bağlantısını kullanarak Özel Güvenlik Görevlilerine mahsus CV göndermek suretiyle iş müracaat formu gönderebilirsiniz.

DİKKAT : Yayındaki tüm özel güvenlik ilanları, halihazırda ihtiyaç olunan personel istihdamına göre günlük olarak güncellenmektedir. Bu nedenle ilan yayında olduğu sürece, ilanın verildiği tarihe bakılmaksızın geçerli olup, eleman ihtiyacının sona erdiği projelere dair ilanlar yayından kaldırılmaktadır. Bu nedenle ilanın yayında olması, o iş pozisyonunda hala eleman ihtiyacı olduğunu göstermektedir.

ÇEKİNCE: Hehangi bir iş ilanına başvuru yapmak, o iş pozisyonuna kabul etme ve iş sözleşmesi yapılması garantisi vermez. Bu konudaki takdir hak ve yetkisi ISP AŞ, İnsan Kaynakları (İK) departmanınındır. Firmamız İşe kabul edilmeme halinde gerekçe açıklamak zorunda değildir.

İş ara
Kariyer
Almanya işleri
Güvenlik görevlisi